mosoj

Jak se budou léčit „chudí“?

Zajímá to někoho v této nenažrané společnosti ?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-svet/344534/pomaha-pri-lecbe-aids-i-rakoviny-firma-zdrazila-lek-ze-tri-stovek-na-18-tisic.html

Nejlepší odpověď
gecco

Někteří lidé jsou neuvěřitelně sobečtí, že jo??
🙂
Například téměř nikoho, kdo žije v ´blahobytu´, nezajímá fakt, že cca polovina lidí na Zemi nemá k dispozici dostatek pitné vody…
Proti tomu je jeden přípravek na toxonoplasmozu naprostou prkotinou, ne?
🙂

Další odpovědi
lota

Ach jo, ano, žijeme sobecky. Ale ani mě nezajímá, jaký nesmysly řeší v Americe nebo jaký nesmysly píšou v Blesku.