Avatar uživatele
Drap

Jak se budete tvářit, až dostanete výplatu či důchod v eurech ?

Nějak takto ?
http://letecka­posta.cz/882423888
Doplňuji:
Překvapuje mne vaše jistota.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, tom004, dědapetr, suaeda, anonym před 4379 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak já doufám, že to nikdy nenastane (teda až do konce mého života).Jestliže Velká Británie na to nepřistoupila, tak proč my bychom měli?
Stejně si myslím, že to potrvá ještě několik let a pak se euro zruší, protože velké státy (Německo, Francie atd).nebudou chtít stále dotovat ty malé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Peníze jako peníze, tak se budu tvářit pořád stejně s hlavou pevně na krku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já se nebudu tvářit nijak, já se důchodu stejně nedožiji. A euro v naší republice stejně nikdy nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Do důchodu mám ještě nějaké roky. Snad se jej dožiji tak, jak to mám nyní v zákoně věkově stanoveno. To je hlavní podmínka. Další aby byl člověk trochu fit, a z toho důchodu na který si celé pracovní období někde střádal něco bylo (snad tam něco pro mě zbyde). To jestli bude v korunách nebo eurech to neřeším. Almužna to bude stejná. Hlavně, že to nebudu brát v rublech. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Kdo ví,třeba nám důchodcům to dají 1:1,aby od nás byl pokoj.Nemuseli by se každý rok dohadovat,jestli přidat a kolik.Potom by ten úsměv byl úplně jiný. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Z praxe:
naozaj sa budete tváriť tak užasnuto ´tak málo?´a rýchlo si zoženiete pytlík na mince a lupu. Stále i niekoľko rokov budete so sebou nosiť kalkulačku a prepočítavať na Kč. Pri cestovaní ale oceníte zbytočnosť vekslákov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

No já už čumím teď a kluk taky na výši minimální výplaty ve státním sektoru 13 tis čistýho po několika letech praxe, hmmmm ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Když dostanu tak dostanu,co nadělám jen aby nějaký vůbec byl, člověk si zvykne i na smrt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechám si ušít kožený pytlíček na těch pár drobných, protože v bankovkách se můj důchod asi vyplácet nebude

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

No,už předem pěkně děkuju!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek