zinnatt

Jak se bude posuzovat amnestie u osoby, která byla 2× trestána a bylo proti ní vedeno trest. stíhání,které je zastaveno?

Dobrý den, chtela bych se zeptat. Pokud byla osoba odsouzena 2× nepodmin. trestem 2× 7měs. a bylo proti ni vedeno dalsi trestni stihani, ktere bylo, vsak zastaveno. osobu nebylo mozne odsoudit, protoze osoba jiz za stejny trestny cin s vetsi majetkou skodou byla jiz odsouzena. Slo o drobné krádeze. Rozsudky nabyly prav. moci v roce 2012. Vztahuje se amnestie i na tuto osobu??? Dekuji za odpoved

Odpovědi
mosoj

Bude mu udělen Řád Bílého Lva.