uccello

Jak se bude postupovat při integraci tisíce nelegálních afrických uprchlíků v Česku?

Zajímalo by mě, jak to bude probíhat od chvíle, kdy se mladý čmoud dostane do ČR. Kam ho ubytují s dalšími stovkami soukmenovců, z čeho bude ze začátku žít, kde se bude učit česky a na jaké pracovní pozice je budou přijímat. Všude se dočítám samé blafy o pomoci, zodpovědnosti a že máme dost prostředků, ale detaily nějak schází. Aby to nedopadlo tak, jak to vidím dnes: Nejdřív se všichni rozutečou, jedni stojí na Václaváku v županu a cylindru a nahánějí turisty do bordelů, jiní opodál kšeftují s drogama, či vysedávají ve svých knajpách. Pár šťastlivců se chytne u bezpečnostní agentury a co se týče černošek, tak při troše štěstí chytnou místo uklízečky (přičemž nadává, jak je to tady špatný a do měsíce má vyhazov) nebo skončí na privátu v Husinecký, kde vám za 800/hod nastaví čokodíru. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Ubytování, a potřebné finanční prostředky poskytne stát, samozřejmě z našich daní. K tomu ještě vzniknou náklady na školu, pracovníky kteří se o ně budou starat a celá řada dalších věcí.

Další odpovědi
ten který je

Stát bude muset vytvořit tisíce pracovních míst ve věznicích pro kritiky masové migrace.

Pepa25

Na co je taková otázka, když si sám odpovíš?