rakspuma

JAK SE BRÁNITkdyž vedoucí zaměstnanec fotí své podřízené ve slipech na šatně? Pak fotky ukazuje ženám na personalním,

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Upozornit Státní úřad inspekce práce (SUIP) a Policii České republiky.

Další odpovědi
anonym

Zeptal bych se ho na rovinu, jestli je buzna. Pak bych mu vzal mobil, společně bychom promazali snímky a hned by z šatny mazal jako namydlený blesk…vedouci nevedoucí.

anonym

Stejnou zbraní. Až příště přijde fotit, popadnout ho, vysvléct nejlépe donaha a vyfotit. Když to bude kolektivní akce, nebude moci ani nikoho za takovou akci vyhodit.
Správný postup je samozřejmě podat na takového vedoucího pracovníka stížnost jeho nadřízenému. Je ovšem otázka, zda to přinese žádoucí efekt.

venkovan

Pokud toto dělá, tak je s prominutím magor. Bylo by zajímavé vědět, zda o tom ví jeho nadřízený či majitel firmy. Mám za to, že by měl být na minutu propuštěn.
Nicméně – pokud to ostatní zaměstnaci trpí, sám toho moc nezmůžeš. tak si alespoň kup porádný kus kabanosu a před převlíkáním ho šikovně vlož do slipů .
Uvidíš co za pár dní ty puťky z personálního budou dělat.

bolak

Chodit do práce naostro.

huxa

být tím, komu se to děje, dám mu přes držku a dále to neřeším…

ten který je

Co je to za firmu?:-DDD Nemáte tam volné místo?:-) 😁

aramah

Co jste tam za lidi? Vedoucí fotí zaměstnance a následně foto ukazuje ženám…
Nechci se Vás dotknout ale to jste všichni retardovaní?
Protože vědět o tom a nic stím nedělat mi příjde fakt ujetý..
Ale spíš se přikláním k tomu že jste si to vymyslel.....Co????