Kazatel

Jak se bránit velmi rušícímu kolísavému zvuku na velmi vysoké frekvenci, jenž pochází z plašiče kun a myší od sousedů?

Tito geronti bohužel nic neslyší, znepříjemňují svému okolí život, působí utrpení nejen domácím mazlíčků, ale i miminkám, malým dětem a mladším generacím!

Odpovědi
aliendrone

No, od toho jsou přeci ostré střelby. S ohledem na zdejší pacifisty dodávám, že jako terč si zvolíš henten oný bazmek. ;) :)

zjentek

No tak tohle by mě taky zajímalo, Další z produktů, při jehož schválení a povolení prodeje konzum nemyslel na tak zbytečnou záležitost, jakou je lidské zdraví či zdraví mazlíků.

Pepa25

Všechny plašiče fungují na pro lidské ucho neslyšitelných utrazvukových frekvencích a mají omezený dosah, vaše dítě velmi pravděpodobně pláče z jiného důvodu. Pokud je to nějaký bazmek z pochybného čínského eshopu, který nefunguje, jak má (nesplňuje české normy), tak na to samozřejmě souseda upozorněte.

podger

Existuje na to taková… říká se tomu mír.
Varianta 2) Pokud opravdu nejsi škodná ty, tak vylapej všechny myší a kuny a opět je sousedství napraveno.
Varianta 3) Soused idiot… nedoporučuji..to vyústí ve válku. Existujou hygienický normy

Říkáš jim geronti, to ne úplně chytrý od tebe. Nech se od nich pozvat na polívku, s něčím jim pomoz – tak snad něco umíš, ne – a vyjednávej o míru. Souseda nevyměníš, ale oni taky ne. Chytrost nejsou žádný čáry

plebs

Papa25 většina výrobků je z rákosí a funguje omezenou dobu.

zjentek

Pepa uvědom si že více takovejch jako seš ty a krásy světa jdou skrze výrobu do totálního kopru. Čest ekonomice ty pepiku!