MarcoF

Jak se bránit svévoli soudu? Nepřijímá důkazy o nevině! Poraďte prosím.

Jedná se o odposlechy cízí firmy a padlo v nich mé jméno a vysoká částka. Nevím, jak mám vysvětlit cizí rozhovor. Jak má člověk vyvrátit, že není darebák?!

Nejlepší odpověď
autacek

Obrátit se na právníka, myšlenka, že s pomocí odpovědi.cz porazíš soudní systém, je poněkud naivní.

Další odpovědi
Kepler

V tomto případě by byl soud nekompetentní, záleží jak pádné ty důkazy jsou. Snad by stálo zato zvolit si dobrého obhájce.

Drap

V takovém případě se můžeš proti rozhodnutí soudu odvolat k vyšší instanci.

Kryšpín

Pokud by měl soudce přijímat všechny důkazy, které můžou a také nemusí být pravdivé, tak se nehne dále

Edison

O připuštění důkazů rozhoduje soud. Důvod je jasný, napsal ho Kryšpín. Nepřijetí důkazů samo o sobě nezakládá důvod k opravným prostředkům. Je nutné najít jiný důvod a ten podpořit důkazy.

MarcoF

Ano, to chápu. Právního zászupce samozřejmě mám, ale i on nechápe postoj soudce, státního zástupce.
Snažím se pouze najít někoho, kdo se s tímto nerovným bojem setkal.
Děkuji všem

nyjono

Souhlasím s autackem.

autacek

V tom případě si najít zástupce, který se s něčím takovým již setkal a ví si rady. I z tohoto důvodu je naše soudní řízení vícestupňové a máte možnost opravných prostředků.