Nikka48

Jak se bránit proti nařčení z krádeže zboží.

V červnu jsem nastoupila do nového zaměstnání kde proběhla inventura a bylo vše v pořádku,po 2mesicich byla další inventura a chybělo zboží za 11tisic,za další měsíc chybělo za 9tisic.Nejsem hloupá abych to brala ale bylo mi naznačeno od jedné kolegyně že co tam jsem že se toho moc ztrácí,přišla k vůli mě o práci na více hodin a dělala pouze víkendy,myslím že dělala vše proto abych skončila a tudíž i odnášela zboží ale nemám to já jak dokázat ale ona označila mne jako zlodějku a dostala sem vyhazov.Co stim jak mám postupovat

Odpovědi
Rokio

Nelze dokázat existenci ničeho. Dokázat lze pouze existence něčeho. Pokud ti nemohou dokázat, že si kradla, jsi venku z obliga.

Ona naopak může být stíhána za křivé obvinění.

Zkusil bych na tvém místě požádat vedoucí, aby se podívalo na kamerový záznam.

elkon

Pokud jí to nedokážeš, tak neuděláš nic.