tomas405

Jak se bránit proti hmyzu?

Vždy když jdeme do lesa tak nás otravují nálety všelijaké havěti i přes to, že jsme důkladně nastříkaný repelentem. Zkoušeli jsme hodně repelentů ale vše bez účinku. Nemáte nějaký rady? Slyšel jsem o hřebíčku, funguje?

Nejlepší odpověď
badisko

100% nefacha nic ..:D zkouzej dalsi repelenty ..oni na nekoho jdou na nekoho ne …:D a jinak zde .. http://www.you­tube.com/watch?v=FBGQW6-Bes0

Další odpovědi
zjentek

jedna z cenných rad pro ty, kteří berou přírodu jako součást svého života, je si na hmyz jednoduše zvyknout. Ironií je, že určitým způsobem života se dá vytvořit návyk na přírodu ..před 25ti lety bych nikdy nevěřil, že budu něco takového psát, ale pokrok lidstva neznal hranic ,)

Anuket

O hřebíčku jsem neslyšela nic, ale praktikuji jednu fajn věc. Vezmu si 1–2 tablety pangaminu a zapiju to lahváčem. Přítel na mě zprvu koukal jako na blázna, ale když viděl, že si pak nemusím ani zasmradit oblečení repelentem, zkusil také a nelitoval. 🙂