LeaGr

Jak se bránit proti blokování vjezdu vozidlem zásobování?

Já a ostatní nájemci jistého obchodního domu se často setkáváme s tím, že nám výjezd blokuje řidič zásobování se svou dodávkou. Výjezd je dostatečně široký, aby si tam stoupl a ještě kolem něj projelo osobní auto, ale přijde mi, že se vyžívá v tom, že musíme čekat, až odjede. Na prosby o popojetí reaguje verbálně agresivně. Dá se proti tomu nějak bránit?

Odpovědi
Schluker

Pravdepodobne nekoho zasobuje a pro nekoho pracuje, ne? Obratte se na jeho nadrizene.

terry

Kontaktujte se stížností provozovatele té přepravní společnosti. Ti by to měli řešit. Na stránkách kontakty mají.