Jak se bránit, pokud nám zaměstnavatel dá napomenutí (s možností propuštění),které je lživé, tedy za něco,co se nestalo?

např. dne toho a toho jste nesplnila to, co vám nadřízený přikázal, ale nadřízený nikdy nic nepříkázal…!!!

Nejlepší odpověď
mojitek

jestlize Vas zamestnavatel pisemne obeznamil s „timto“,tak mu pisemne oznamte,ze s „timto“ nesouhlasite,ze se to nezaklada na pravde.
Chce se vas zbavit,ale neni to tak jednoduche jak si zamestnavatel mysli. V pripade -nejhorsim- bude muset ON dokazat ze jste neco VY nesplnila.Kaz­dopadne se nenechte zastrasit.

Další odpovědi
Jambalaya

Hm, tak to vypadá, že se vás nejspíš zaměstnavatel chce zbavit bez odstupného. Zkuste s ním pohovořit na rovinu, ať vám řekne, co tím jako básník chtěl říci?
Můžete se obrátit na inspektorát práce s tím, že se domníváte, že jednání zaměstnavatele je neoprávněné a směřuje k vyhazovu.