Avatar uživatele
mosoj

Jak se bránit ? Odejít nemám zájem !

Server Odpovědi vydělává na reklamně a na hloupých lidech.
Proti tomu v tržním hospodářství nelze nic namítat.
Proč ale dovoluje na základě vynucené registrace, firmám platících si zde reklamu lézt do soukromé pošty ?
Co by na to asi řekl Úřad pro ochranu osobních údajů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, ivzez, www, vlk samotař, jirkajirka, petra15, Mirdas, anonym před 3635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

No, budem si asi muset dávat e-mailové adresy, a psát si tam…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirkajirka

Toto mi přišlo do vnitřní pošty aniž bych něco někomu povolil lilianlilian2014@hotmail.com
Od : Lilian G
Komu: jirkajirka
Před: 5 dny
Smazat

Hello my new friend, I am Lilian,i am a girl, i saw your profile and became interested in you,i will like to know you more, i will be waiting to receive your email to my private mail box, so we can communicate easily to know each other better,i promise to send you my photo for you to know me,be in mind that distance color doesn't matters anything,what matters is love,in everything we need to live our life and be happy,here is my email lilianlilian2014@hotmail.com Yours new found friend, Miss Lilian Dobrý den, můj nový přítel, Jsem Lilian, já jsem dívka, viděl jsem váš profil a začal se zajímat o vás, budu rád, aby vás vědět víc, budu čekat dostávat Váš e-mail, aby můj soukromý e-mailové schránky, takže můžeme snadno komunikovat se navzájem lépe poznat, slibuji, že vám pošlu foto, abyste mě znají, být v paměti, že vzdálenost barva není důležité, nic, na čem záleží, je láska ve všem, co musíme žít svůj život a být šťastný, zde je můj e-mail lilianlilian2014@hotmail.com Tvůj nový kamarádem, slečna Lilian

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Tím chceš říci, že díky těmto stránkám ti chodí od ‚zdejších‘ firem do pošty spam?
Mně se to ještě nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tieto spamy sú práve to, o čom som tu písala v odpovedi na otázku o zodpovednosti admina voči užívateľom. Takýto spamista sa zaregistruje ako riadny užívateľ, a potom si vytypuje užívateľov a rozposiela spamy. Nie je to prvýkrát ale admin okamžite po avíze od užívateľov, pripadne pri námatkovej kontrole týchto jemne povedané eroto-spamistov odstraňuje.
Zatiaľ som nezaregistrovala reklamované firmy, ako tu píšete, vo svojej schránke, takže k tomuto sa neviem vyjadriť.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jsou-admin-anonymni

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
11xam11

Ani neumějí napsat I (aj)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ohryzek

jsou 2 možnosti a)admini prodávají data(nepravdě­podobné-registrace-data nebudou prodána 3. straně).
b)někdo využil chybu krvácejíciho stdce(zadejte si na google je tam toho plno).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

v posledních asi 2 měsících jsem dostal žádost o přidání do kontaktu od Jaromi+anonyma a Bari(nebo tak nějak).Neznám,takže nepřijímám a mažu.No,koukám že jsem neprohloupil

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

jirkajirka, čo viem, túto slečnu Lilian a jej podobné admin hneď po nahlásení likvidoval. Ale do vnútornej pošty vám nemôže, aby to odstránil, na to právomoc nemá.

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jirkajirka: Jo jo – takový mail mi přišel taky (to musí být tedy pěkná kuwa, ta „slečna Lilian“ ;-D ), přetím zase od nějaké ´baby´ na „B“ (už si to jméno nepamatuju)…
Nevěnuju takovým ptákovinám pozornost.
😉

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Také jsem dsotala, poslala jsem adminům, zablokovali její profil. Ale vlezla pod jiným. Dsotala jsem dvě zprávy.

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

áno, to prišlo i mne do pošty na odpovediach.

pravdepodobne sa jedná o jednorázovo zaregistrovaného užévateľa, ktorý podľa rebríčka (ktorého?) posiela poštu – všimnite si, že posledný mesiac chodili spamy a to iba medailistom (teda, pokiaľ to tu niekto zverejnil a bola o tom reč).

proti tomu sa asi admin neubráni, stačí kojokoľvek registrácia na pár hodín a poštu stihne poslať tak 100 ľuďom, keď chce.

no čo už.

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

me neposlal nikdo nic ( zatim ) :)
ale :
o jakych hloupych lidech to mosoji pisete ;( ?
tomu nerozumim
( hloupa -iv- ) ;(

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ti hloupí se někdy ozvou sami

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:))

před 3634 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek