mandat

Jak se bourá dům, přs který vede elektrické vedení?

Jak se bourá dům, na jhož střeše je umístěn stožár elektrického vedení (kromě toho, že se bourá blbě)?

Nejlepší odpověď
Drap

Elektrické vedení se musí před započetím prací přesunout

Další odpovědi
cochee

Má-li stožár na střeše, tak to bude jen nízké napětí, no – musí se udělat nějaká přepojka, co jiného. Přece nezbourají dům s funkčním vedením, to by jim ČEZ „poděkoval.“

Emefej

Před demolicí se musí udělat přeložka vedení.

honza19hk

přeložení vedení na stožár vedle domu nebo do země. Každopádně to musí udělat správce sítě tzn ČEZ nebo jiná firma které vedení patří.