honzinek76

Jak se bliká světly u auta?

Myslím třeba to, když chci přejít po přechodu a někdo na mě blikne těmi světly. Tak v tom autě to ti řidiči, to dělají těmi přepínači vlevo pod volantem(takovéto kolečko) ? Pokud ano tak na jakou stranu nebo polohy se to musí otočit?

Nejlepší odpověď
xxx3

přitáhnutím páčky nalevo od volantu směrem k volantu. Nic se otáčet nemusí, to by bylo nešikovné.

Další odpovědi
EL.

blik-blik…blik-blik 🙂

Dochy

Světelná houkačka bývá na páčce pod volantem (tam co jsou blinkry). Zapnou se tím dočasně dálková světla.

David32

většina aut má páčku na dálkový světla a když jí zatlačíte od sebe tak jen rychle problikne..