samicek333

Jak se bezbolestně zbavit Novikovu na kůži?

Musela jsem si nohu pod kolenem zatřít Novikovem, jenže v pátek jdu do divadla a beru si sukni a pod ní silonky. Jsou sice černé, ale i tak ta zelená prosvítá skrz. Takže bych se toho potřebovala nějak zbavit, ale nechce se mi to brát třeba kartáčkem, abych nestrhla strupy. Neznáte nějaký bezbolestný způsob, jak to dát pryč?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to půjde těžko! Zkus ten Novikov setřít nějakým mastným krémem, ale výsledek nečekej nikterak zázračný. :))

Další odpovědi
anonym

Sorry, že se vám, dámy do toho míchám, ale já bych asi navrhl prostou mužskou logiku, tj. buďto tělovou náplast anebo jednoduše delší sukni – do divadla by snad mělo být více flexibility, než např. na ples.
(Též jsem už zahlédl i divoké a mladistvé kombinace, v nichž lze záměrně a účelově použít i odvážné zelené punčocháče).
Doplňuji:
ad Damiana – říkal jsem přece prostá mužská a praktická logika, tzn., že když tělová náplast, tak pochopitelně se šetrným mulovým polštářkem, čímž se tvá námitka stává lichou, nehledě k tomu, že by se jednalo jen o překlenutí pár hodin představení + případně cesta tam a zpět (jak říkají advokáti „účelně vynaložená opatření po dobu nezbytně nutnou“).
Jinak fantazie by nabízela další řešení, třeba nalepovací tetování – podobně jako u neopravitelné dírky na rukávu bundičky se prostě našije nějaká kytička a na totéž místo na druhém rukávu tatáž, takže to působí jako záměrná oživující a dovádivá zdobnost.

Damiana

Jestli je na zranění strup, tak je dezinfekce v něm – a to neodstraníš. Strup předčasně strhávat nedoporučuji, protože bys mohla mít jizvu. Jestli už je ale hodně vyschlý, stačí teplá koupel, kde sám odpadne. Případný zbytek po Novikovu dočistíš obyčejným olejíčkem.
Doplňuji:
Dr. Axl: Ta dlouhá sukně mě napadla také, ale říkala jsem si, jestli nemá vybraný nějaký konkrétní model. 🙂
Ale tu náplast bych moc nedoporučovala (pokud jsem o něco výraznějšího). Strup se může pod ní zapařit a pak ho strhne i s náplastí – opět hrozí jizva.
Osobně bych také přispůsobila vybraný outfit tomu, co potřebuji korigovat.

hanny 2

Zkus benzín nebo čistý líh.

Damiana

pokud jde o něco výraznějšího

anonym

No vidíš, to jsem ani nekomentoval, přesto jsem ti bodík dal, leč ty mně ne?
Mám to vnímat jako že mé rady jsou nevhodné anebo jen, coby nepatřičné vměšování do „babince“ a výsostně genderové problematiky?

Damiana

Ještě, abys komentoval takovou blbost!:-))

Ale s těmi dírkami a kytičkami jsi mě dostal. Já bych si sice okamžitě koupila novou bundu a ta díratá by letěla do popelnice, ale jako Radu ptáka Loskutáka to musím obodovat:-))