denininy

Jak se bavit s klukem?

jaké téma nějak abysme se i smáli atd. a více zkamarádili a ještě k tomu se mi líbí takže to je těžky jak třeba zistit že vás má taky rád nebo jak mu to naznačit nebo -----,.

Odpovědi
ivzez

Denininy, neexistuje žádný univerzální návod, jak se s někým bavit, na to musí
každý přijít sám. Neexistuje ani žádné univerzální téma, které by byvilo všechny.

Máte-li se dobře bavit oba, musíte se bavit o věcech, které baví vás oba.

A zapomeň na nějaké náznaky, ty jsou zrádné v tom,
že si je každý může vyložit jinak. Zásadně všechno na rovinu.

Jestli se ti ten kluk líbí, klidně mu to můžeš říct přímo.
Pokud chceš něco vědět, ptej se (ani zde nenaznačuj)…

Drap

Nepřemýšlet o tom. Bavit se nenuceně o všem možném, co zrovna napadne. Na nic si nehrát a být přirozená. Ostatní příjde samo.