tencosepta

Jak se bavit nevlastní matku?

Problém není v jejím chování, spíš v jejím věku. Mě je skoro 16 a jí 19. Rád bych ji poznal a podle toho co jsem slyšel ona mě taky, není to totiž taková ta 16-ti letá děvka co letí na každého boháče nebo 25cm a delší… Je milá, pěkná, inteligentní a já jsem přesnej opak toho, což může být jedna z těch jejích zábran. Ale zatím se chovám slušně, ráno ju pozdravím, zeptám se co bylo v práci ale to je tak všechno, pak už jsem nervózní a nevím jak pokračovat. Žije u nás zatím jen měsíc, možná bych tomu měl dát čas, ale se sestrou (11 let) si na sebe zvykly a bohužel se mají rády víc než s bývalou matkou. S tátu myslím mají pěkný vztah, sice jí je 19 a ocovi 34 ale rozumí si.

Nejlepší odpověď
marci1

Měsíc je krátká doba. Jako u všeho, to chce čas. Postupně se „otrkáte“ a poznáte. 🙂

Další odpovědi
klumprt

Tak teď nevím:

  • Jak bavit nevlastní matku?
  • Jak se zbavit nevlastní matky?

Otec ho teda nemá delší než 25 cm a není boháč? V takovém případě se chovej nadále slušně a mile a ono se to nějak poddá. Když nebudete ani jeden vyvolávat nějaké zbytečné konflikty, tak si budete nakonec rozumět. Ona tě může brát trochu jako puberťáka, možná očekává i nějaké sexuální napětí (z tvé strany, protože jsi-li jejím pravým opakem, z její strany sexuální napětí nepřijde). Takže jak říkám, chovat se slušně, mile, vstřícně, ovšem ne dotěrně. Když tě nenapadá co říci, tak nic neříkej.

houbín

Vzhledem k tomu, že jste věkově velmi blízko, mohli byste si rozumět. Zkus ji více poznat, můžete se bavit přece o úplně normálních věcech.

huxa

Takové vztahy bývají těžké, zkus ji brát jako holku staršího bratra a nebo vyloženě o tři roky starší osobu, která se i při oženění s tvým otcem, o tebe už nebude starat a víceméně nemusíš počítat s tím, že ji někdy budeš muset poslouchat jako svoji matku, tudíž se s ní můžeš bavit jako se spolužačkama, apod.