Weroniq

jak se Asiaté od sebe odlišují vzhledem?

třeba muži europoidní rasy mohou říct: mně se líbí malé štíhlé zrzky, druhý zase preferuje vysoké brunetky plnějších tvarů – ale co Asiaté? jsou si tak podobní, malí, štíhlí, černovlasí, tmavoocí prostě těžko je od sebe vůbec odlišit (pokud se ovšem nesnaží přizpůbit našemu vzhledu a neodbarvují se třeba na blond, což vypadá děsně)
jaké mohou mít ve vzhledu preference, když se skoro neodlišují?

Nejlepší odpověď
quentos

Oni to berou trochu jinak, jsou jinak založení a jiný přístup mají tudíž i k výběru partnera.
Divila byste se: jako nám se zdají Asiati všichni stejní, jim se zdají zase na jedno brdo všichni příslušníci europoidní rasy. A výška – dovolte drobný aforizmus – „to je pro ně to nejmenší“ :{))>

Další odpovědi
Drap

Každý člověk je jiný. Jenomže my u asiatů ty rozdíly a odlišnosti vzhledu, nedokážeme na rozdíl od nich tak detailně rozeznat.

yukí

no já ldi neodlišuju vzhledem ale co maqjí za kulturu a jak se chová