Avatar uživatele
zjentek

jak se asi bude žít mé fence, pokud si soused ve svý zahradě 3m od mýho baráku zapne elektrickej odpuzovač psů a koček?

..napadlo mě, že kdyby nějakej zmetek toto ultrazvukový zařízení skutečně tajně nainstaloval za plot a z čiré závisti jej namířil směrem na mou fungl novou dřevostavbu, tak by mi mou jedinou, drahou a milovanou fanynku prakticky nonstop týral (krom doby, kdy jsme na procházkách), až by se zřejmě zbláznila a nakonec určitě bolestivá smrt ..nemělo by se to zakázat?
A kdybych něco takovýho odhalil, mohlo by to být považováno za cílené týrání?

Efemej: fanynka nikomu neškodí a to je rozdíl ..někdo mně v té odstřelovací otázce ten odpuzovač doporučoval a tak mě to vlastně napadlo ..víš?;q

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, zzzlatokopka před 3235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Já to nebyl. Vždy informuji, že akustický odpuzovač není selektivní a vadí všem zvířatům, !! i těm vlastním.. Někde to tady je, pokud to nebylo odstraněno jako vélmi škodlivá odpověď.
Takový ty odpuzovače na myši, kuny, dokonce jsem v poslední době viděl i na mravence !! jsou jenom komerční blafy. Odpuzovač je jenom jeden a vadí více, nebo méně všem zvířatům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Bude se jí žít blbě. Nenech jí trápit a jednej podle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-jsem-drzitelem-zbrojniho-prukazu-e-k-ochrane-zivota-zdravi-a-majetku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Odpuzovač funguje na všechna zvířata. Buď rád, alespoň ti tam nepoleze ta kočka od souseda, která ti ničí dřevostavbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

prečo by to mal byť >zmetek<?

váš chov > drahé a milované fanynky< ho môže obťažovať – hlukom, zápachom, „príchodom“ na jeho pozemok, lákaním sexuchtivých zvieracích partnerov, …

nemyslite iba na seba, ale troška aj na ohľaduplnosť voči druhým.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

…„kdybych něco takovýho odhalil, mohlo by to být považováno za cílené týrání“…

Ano…
Otázkou je, jak bys to prokázal – ale ano, pokud bys to prokázal, mohlo by to být kvalifikováno jako týrání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Tvoje milovaná Fanynka Neštěká a neruší tím souseda?? Každý se brání jak umí.Bude li si stěžovat že pes ho štěkotem ruší nebo budí ze spánku tak nic si nevystěžuje.Řekneš pes k vesnici paří........

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

arygnoc: jak říká jirkajikra- hluk, zápach a lákání sexuchtivců k vesnici patří! ..a po cizích pozemcích se sebevědomá fanynka nefláká, tady nikdo nemá větší pozemek než fany ;q ..podle toho, jak znám lidskou přirozenost, tak teď už bys ji nejraděj zabil i ty, viď tato!

před 3234 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek