Nikča

Jak se anglicky oslovují milenci?

Jak říká on jí a jak ona jemu?

Nejlepší odpověď
quentos

pohlavně determinováno to není … honey, duck, duckie, darling… anebo jménem :{))>

Další odpovědi
hanulka11

třeba darling

bigbít

já v jednom filmu slyšela, jak jí říká drobku, ale v angličtině to bylo „nut“ nebo tak nějak…ale to mi už přijde ujeté..:-)

Ravenne

Řekla bych, že asi „darling“, „honey“, „baby“, „sweetheart“, apod.

LucyOnTheSky

Mě řikal BEAUTY 🙂 Já jemu jménem.

FOG

Zrovna vcera jsem byl navstivit zname a prestoze jim je pres 70 let,tak manzel volal na manzelku „bab“ – bejb ,aby me prisla take privitat.

Nikča

Jak je to třeba s používáním baby, babe? Dělám takový menší projekt do angličtiny a s tímto opravdu nemám zkušenosti…

quentos

jo, to taky