Angella02

Jak sbalit spolužáka ve škole?

Xx

Odpovědi
ReHu

Projdi si starší otázky a jejich odpovědi.
Možná tí napoví.

anonym

Psal jsem to tu včera,ale nějakej chytrák co si komplexy léčí,to zase smazal.

Koukej se mu do očí o chvilku dýl,snad mu to doteče.Jen by bylo lepší na tebe volat jménem a né příjmením,ale hormony se mu plaší,to je vidno.
Myslím,že on se ti líbí víc než ty jemu,je to tak?
Hodně zdaru přeju.

peterd108

Vem si tričko s výstřihem, uplé legíny a začni se ho nenápadně dotýkat.

Alesh

První reakce na tento dotaz byly před 1316 dny… to se ti to za tu dobu nepovedlo? 🙂