Kris

Jak sbalit muže?? 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

být přirozená, něžná, okouzlující… stydlivě se chichotat, červenat se, občas ho „mimoděk“ dotknout, aby to vypadalo jako nedopatření… a občas je nutné převzít aktivitu (!) např. při návrhu společné kávy apod., nenechat vše jen na něm – může být zrovna tak nesmělý jako Vy.

Další odpovědi
janek66

Použít svůj přirozený šarm,kouzelný pohled,přidat trochu vlastní aktivity a vyvolený bude váš.

anonym

Bez parního válce dost obtížně.
Ale pak jdou bezvadně rolovat.

Mili @

Pokud starého a prachatého, tak na svůj mladistvý půvab… (který už asi nemám…)
a jinak nevím…

ten který je

To vědí asi nejlépe ženy s jejich uměním a nástrahami.;-)