Klariska

Jak sbalit kluka ???

No líbí se mi jeden kluk… Nejdříve mi napsal, jestli s ním budu chodit, ale šel na to moc rychle tak sem mu odpověděla že ne… teď si našel holku… napsal mi že by se s ní klidně rozešel… A nevím jak mu to naznačit že ho chci…

Nejlepší odpověď
annas

Zkus si projít odpovědi, třeba najdeš radu.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­152&q=Jak+sba­lit+kluka&sa=Vyh­ledat&oq=&aq=&­aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=

Další odpovědi
www

Jemně naznačit a balit nenápadně.
Jako že ne, naznačit trochu že ano, hlavně ho nechat ať se tvým chováním dostane tam, kam chceš ty, jen se nevnucovat 😁.
Diplomacie, počítat s mužskou ješitností, trpělivost. Úspěch je pak zaručen. Hlavně zapomeň na to, že právě ten kluk je ten pravý. Nebude-li on, budou časem jiní a lepší !! 😁

Amie

Kluci = jdi na rovinu. Oni totiž jejich mozečky nejsou naprogramovaný chápat nějaké tintivé náznaky, které by postřehla bez problémů tvá kamardka. Taže názky jasné a řekni mu to… navíc se říká, když holka řekne „ne“, myslí „ano“

terry

A to by ti nevadilo, že se rozchází a schází s holkama jak se mu to hodí?
Proč chodí s tou holkou, co má „místo tebe“?
Nevymění tě taky brzo za jinou?
Takového bys chtěla?
Já bych tedy chtěla takového, který by chtěl mně a ne že si hned najde náhradu.

Michal Kole

Jdi s ním do bazénu 50m bazénu a udělej jich alespoň 10, ale STYLOVĚ SPRÁVNĚ.

Lída Novotná

Pokud chlap nebo kluk není rozhodný, nemá smysl s ním zahazovat, protože neví, co chce. Mimo jiné je to také důležitá mužská vlastnost.

Já osobně mám také problém s balením, ale chlapů. Problém spočívá v tom, že dneska už muži neoslovují ženy a nejsou schopni udělat první krok. To mě vcelku donutilo udělat ten první krok. Jak jsem však zjistila z videa zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5JuWJULje­fE

Přitahovala jsem muže bez sebevědomí, kteří byli pasivní a nacházeli se v ženské energii, protože jsem sama se dostávala do mužské role – do role lovce.

Toto je hezky popsáno výše uvedeným videem v kontextu článku zde:

Momentálně na tom pracuji a doufám, že se brzy dočkám pozitivních výsledků, ale celá tato myšlenka mi dává novou perspektivu a už vidím malé pozitivní změny v životě. Těším se na to, co mě čeká.

Hezký je to popsáno v výše uvedeným videem v kontextu v článku zde: https://cesta­relaxace.cz/jak-sbalit-kluka/

Momentálně na tom pracují a snad se brzy dočkám pozitivních výsledku, ale celá ta myšlenka mi dává naprostý mysl a už vidím male pozitivní změny v životě. Těším se, co mě čeká.