sesednizkola

Jak sbalit holku z Francie?

Za predpokladu, ze si jednu vybereme u nas, co je treba na vejlete a ziskame vyhodu domaciho prostredi. Piste tipy a triky. ) a neee, nejsou to normalni holky. Proto jen ze zkusenosti. Dekuji.

Dekuji za odpovedi Sidlo a kapka, presne v takovem duchu jsem si je predstavoval :) pobavili jste mne a poucili:)

Nejlepší odpověď
kapka

Pozvi ji na francouzskou polivku a pařížský dortík. Zkus francouzsky polibek. Kdyby se bránila, vem ji po hlavě francouzským klíčem a je tvoje. :D

Další odpovědi
Šidlo

nó, kamarát zbalil, najprv to bolo fajn a potom už nie

francúzsky sú ťažký kaliber, silné sebavedomie, veľmi náročné (ja to viem dosť dobre…proste viem)

neodporúčam…radšej talianka/chorvátka ak ste na stredomorie