Marty Koller

Jak sbalit holku? Když se těžko seznamuji.

Kam zajít a co všechno říct?

Odpovědi
quentos

Naučit se používat vyhledávač. Tato otázka tu byla stokrát. Opakování otázek je tu považováno za podvádění v bodování.

Gonfaloniér

Zkus si první zvýšit sebevědomí (nějakým koníčkem, menšími každodeními úspěchy. Tím, že si začeš víc věřit – a přesvědčovat se o tom. Z koníčků nejvíc pomáhá posilování nebo nějaký jiný sport, klidně běh. Meditace na sebevědomí taky může být dobrá – na klid, koncentraci, rozjímání, poznání sebe sama. Cokoli, co děláme takhle pravidelně a je to spojené s disciplínou nás dělá sebevědomými/hrdými na sebe).

Zlepšit se v mluvení, protože o tom to celé je. Na internetu najdeš různá rétorická cvičení.
Na internetu máš i rady, jak konverzovat s dívkou a jak postupovat, jak ji pozvat na rande atd.
Představ si, co nejhoršího by se ti mohlo stát (že by tě odmítla a to není konec světa a není třeba se toho bát). Pravděpodobně se ti nevysměje. Holky bývají stejně nervózní jako kluci, když je oslovují. Některé i víc.
Vše chce cvik. A jak se říká: cvik dělá mistra.
Zkrátka se k tomu musíš odhodlat a pustit se do toho. Ne až „příjde ta správná chvíle.“ (Ona nikdy nepříjde).
Ale podle mě máš na to ještě čas. Prozatím můžeš třeba vybrousit některé ty své schopnosti a vlastnosti – sebevědomí, vyjadřování.

Justin1

Můžeš zkusit nějakou seriózní seznamku, která prověřuje své zákazníky (na osobní návštěvě ověří totožnost a ručí za správnost fotky nebo fotku pořídí), aby vyloučila podvodníky (bude to zpoplatněné). Tam bys měl najít nezadané holky a můžeš občas některé napsat, že Tě zaujala, vypadá sympaticky, má podobné zájmy a že by ses s ní rád setkal.

da ny

Těžko.
Vyhledávač jste nepoužil.
Zřejmě jste ještě „nedozrál“, když nevíte, možná ještě nepřišel ten správný čas.