anonym :D

Jak sbalit dívku/kamarádku mého věku?

Zdravím! Potřeboval bych se zeptat, jaké vlastnosti bych měl mít, když chci sbalit dívku v mém věku (15–20 let). Samozřejmě, že vím, že bych měl mít určité vlastnosti typu sebevědomí, smysl pro humor apod., ale abych měl větší šance na úspěch, tak jsem studoval na internetu návody a rady od StreetGame, Rozvoj Muže, AlfaBeing apod. Teď se ale radši ptám, jaký názor na jejich řady máte, a co si o nich myslíte. Mimochodem nemyslím tím ty rady ohledně pick-up techniky, ale ty, kde jsou vysvětleny jaké vlastnosti, chování atd. bych měl mít, když se snažím sbalit kamarádku, jak jsem již zmiňoval na začátku.

Odpovědi
L.G.

Ahoj, tím jsem se kdysi taky trápil a až daleko později objevil Ameriku, na rande musíte za sebe, žádný tipy ani triky nefungují, pokud Vám nebudou vlastní, pro inspirace dejme tomu, ale jinak ze zkušenosti se mi všechny rande se „skrytou identitou“ krutě rozsypaly přímo před očima, příkladně: budu děsnýho frajera, kterýho kdy země nosila (zbytečná skromnost), akorát ten děsnej frajer měl ještě úděsněsjší trému a tvářil se, přesněji snažil se tvářit, že to je přesně naopak i v momentě, kdy už bylo zle nedobře, tzn.raději dotyčné všechno rovnou vyklopte, protože ženský poznají hned, když něco takzvaně nehraje 😁… Tak jako tak držím palce. 😉👍

elkon

Čím více to rozebíráš a sháníš rady, tím je to horší. To musí fungovat automaticky. Žádné návody nemají smysl, jen tě to zamotá hlavu ještě více. Pokud nevíš, nebo máš strach, tak na to ještě nemáš.

autacek

Hej, hej, lidi, lidi, dost, potichoučku, pššt, já chci něco říct, jo? Děkuju, takže teďka dávejte všichni pozor, tohle je návod pro všechny dobrý kluky, který to chtěj rozjet na diskotéce a nevědí, jak na to! Když uděláš všechno správně jak říkám, tak ti garantuju, že budeš hvězdou večera a získáš si respekt, a to nejen u roštěnek!Tak tady seš, hodně hustě vcházej
Vypni svou hruď, prdelí kruť, úsměv sázej
Pravidlo 1 – bombi se svou partou
Vem si cash, ať se ukážeš, tady nebudeš platit kartou
Černý brejle, bílej pásek, lesklý boty
vždy je měj s sebou, bez těch nemáš šanci, nejsi to ty
Světla blik blik, dáš nejlepší trik a nastává tvůj okamžik
Každej frajer tady dneska zapláče,
hands up in the air! Ty máš koláče?Dokud nejsi na sračky, tak nikdy nerozjížděj tanec
ještě čtyři panáčky, jsi přece českej odchovanec
Dokud nejsi na sračky, tak na svý formě pracuj,
ještě čtyři panáčky
4–3–2–1 tancuj!

https://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/nightwor­k/tancuj-490305

koreafangirl

Nejdůležitější je být sám sebou. Pokud se budeš přetvařovat, tak by ses později ve vztahu nemusel cítit dobře (a ani tvoje partnerka).
Co se týče zmíněných, tak AlfaBeing má většinou opravdu dobré postřehy. Sám zmiňuje, že je důležité být sám sebou. Pro inspiraci bych řekla, že jeho videa jsou super. Ostatní vyjmenované bohužel neznám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.