xiperio

Jak sázet online v sázkové kanceláři, když nemám vlastní konto v bance, ale kartu mám na své jméno?

Nemám vlastní konto. Jsem jen disponent k účtu. Ale kartu mám na své jméno. Jak vymyslet, abych mohl sázet online (Synottip, Sazka, Sportka atd.)?

Odpovědi
Alesh

Na Sazce to určitě lze, zkrátka vklad zaplatíš kartou. A předpokládám, že to jde i u těch ostatních, co jsi jmenoval.

xiperio

No konkrétně u Synottipu chtějí, aby zaregistrovaný uživatel měl konto v bance na své jméno.