NikkiD

Jak sázet na koně online?

Nikdy jsem na nic nesázela, ale tohle by mě zajímalo

Nejlepší odpověď
bolak

  1. Zaregisturuješ se v sázkové kanceláři, třeba zde > https://cz.ex­pekt.com/
  2. Pošleš si peníze na účet
  3. Najdeš si „Dostihové závody“, vybereš zápas a vsadíš

V interenetových sázkovkách ti většinou ještě navíc připíšou bonus, konkrétně třeba na expektu činí bonus 100% vkladu, takže pokud si vložíš 1.000Kč, připíšou ti na účet 2.000Kč.

Illines: Prosimtě nevíš proč by si vsázela na koně, když koně nezná? :))

Další odpovědi
Illines

Mela by jsi kone znat.Online , to je zapeklita vec,lepsi si dojit do sport herny(nevim spis nepamatuji uz jak se tomu nazyva)kde vidis kone na obrazovce zive.Sazim take,ale online nikdy.Je to sice pohodlnejsi,ale osemetnejsi,pokud kone neznas.Hodne stesti.