Zbynas

Jak sám sobě dočasně zablokovat přístup na internet?

Potřeboval bych něco, co když třeba aktivuju, tak na nějaký čas mi to vypne internet. Jako prevence po tom, když se vracím z hospody, pak píšu na internet děsný věci … :D Nemůžu podobnej program najít. Ideálně i do telefonu …

Odpovědi
Edison

Odpojit, vypnout, rozbít, zahodit…

zjentek

Kladívkem. Jak jinak chceš jako správce zařízaní SÁM SOBĚ zablokovat přístup, když jdeš z knajpy a máš „v kouli“? To prostě neuděláš! (;

Dochy

Nějaké řízení „dětského“ účtu. Bohužel pokud si to sám nastavíš, pravděpodobně také budeš znát klíč. Určitě by se to dalo zařídit, ale nevím o hotovém produktu, který by to určitě uměl.