Tombik

Jak s vypořádat s cyklickou redundantní kontrolou?

Mám externí harddisk. Vždy na něm vše šlapalo, až teď poslední dva soubory nejdou. Stáhl jsem film a v polovině mi to vypsalo tuto chybu. Hned potom jsem na disk stáhl obraz disku (isz) a opět při extrahování z archívu to samé. Poraďte mi prosím.
Doplňuji:
Vím, že VLC umí opravit indexy u různých video souborů, ale toto je něco jiného, vždyť se to stalo i u toho image.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste použít pro přehrávání VLC Média Player ze slunecnice.cz, ten umi podobné chyby bez povšimnutí přeskakovat a pokračovat v přehrávání

pokuste se vyloučit selhání disku, .. příkazem

chkdsk c: /f /r

… kde místo c: uvedete mísmeno jednotky externího disku
… ideální je nechat naplánovat tuto úlohu na příští boot up počítače

jaký souborový systém na externím disku používáte ? Jak velké jsou problematické soubory ?

Další odpovědi
anonym

Zkuste pustit film od konce. Nebo film překonvertovat.

anonym

jaký souborový systém na externím disku používáte ? Jak velké jsou problematické soubory ?

Tombik

FAT32 a soubory se velikostně pohybují kolem 1gb.

anonym

pokuste se vyloučit selhání disku, .. příkazem

chkdsk c: /f /r

… kde místo c: uvedete mísmeno jednotky externího disku
… ideální je nechat naplánovat tuto úlohu na příští boot up počítače

Tombik

Děkuji moc, funguje. U daných souborů to opravilo clustery! :))