kocour09

Jak s vínem,znalci:mám 2rokem vin.révu a zmrzly mi výhony na kmínku.Je to v háji,nebo ještě půjde?

Odpovědi
elektrikář

Pokud není zmrzlý celý kmínek jsou na něm záložní pupeny mněly by časem obrazit. Možné je také naroubování nových větviček.Chce to důkladně zalejt případně pohnojit nějakým tekutým hnojivem,.Poraďte se ještě s něakým vinařem.