Jak s překladem u facebooku?

U zahraničních příspěvků na mém facebooku mi zmizela možnost překladu, která se tam dříve automaticky objevovala. :((

Nejlepší odpověď
Matthew

Myslím si, že to zmizelo všem ;) Takže označit, CTRL+C, překladač CTRL+V ;)
(není to sice stoprocentní, ale když se jedná o jazyk kterému fakt nejde moc porozumět, lepší jak nic ;)

Zdena1

díky Matthev a půjde to někdy ještě vůbec? A jde to instalovat i jinak? Díky za odpověď.

Matthew

To opravdu nevím :) Ani netuším proč to zmizelo, na internetu se většinou objevuje hodně „nadstandartních“ aplikací či zábavných doplňků pro facebook, jako změn si barvu fb atd. ale tomu bych radši pozornost nevěnoval. Prostě laicky řečeno, pokud to nevzešlo přímo od provozovatele facebooku, tak bych nic extra nestahoval. Může se stát že ostatní osoby získají přístup k vašim veřejným údajů nebo půjde pouze o nějaký šířitelný spam :)