Blackienaaa

Jak s ním/s ní jít ven?

Dobrý večer, mám takovou otázku. Chtěla bych se zeptat, jak se mám třeba nějakého kluka nebo holky z vedlejší vesnice/ města, se kterou jsem ještě nikdy venku nebyla zeptat, jestli nechtějí jít ven? To zeptání by nevadio, ale byl by trapas, kdybych nic neříkala a nudili bychom se. Nevíte o čem si tak povídat, aby byla sranda? :( Oni jsou dost oblíbení, ale kdyby se fakt se mnou nudili, tak bych s nimi asi ven nešla. :( Prosím, poraďtě.

Nejlepší odpověď
Damiana

Zjisti si co dotyčného zajímá, jaké má koníčky apod. Bylo by dobré, kdyby ste na tom byli se zájmy podobně. Hned si budete mít o čem povídat. Ptej se otázkami, na které nemůže odpovídat Ano-Ne, začínej slovy Jak, Proč, Co. Jak se někdo rozpovídá a má někoho, kdo mu naslouchá a občas na jeho řeči přihodí nějakou vtipnou hlášku, je jeho!

Další odpovědi
huxa

neboj, jednou jsem měl dělat něco podobného, ušli sme 10 kilometrů a stále jen povídali a povídali a přitom nic rozumného, co by si člověk předtím vymyslel, nebo potom pamatoval, to tě napadne až poté, co se s nimi sejdeš a jestli to neni čisté seznámení, tak i nějakou tu lumpárnu provést, pokud si u nich potřebuješ udělat reputaci, ale jen v mezích zákona ;)

venkovan

Nejděte jen ven, ale někam, na něco. A téma máte, protože se domluvíte o cíli, námětu toho „ven“.
Sranda nemusí být za každou cenu. Často stačí příjemná nálada bez nucení do srandiček.

pusinka50

Co máš ty ráda, co mají rádi oni, co rádi dělají ve volném čase, kam chodí za zábavou nebo jestli sportují, jezdí s rodiči na dovolenou…a třeba se v něčem společném při řeči potkáte. A nepřemýšlej na tím, jestli budeš nudná, jsi jen zamindrákovaná, tak to ze sebe odvážně shoď a s chutí do života, v nejhorším si nepadnete do oka a příště půjdeš s někým jiným, nemůže být člověk přítel všech, musí si vybrat sám kamarády.