Rudík M.

Jak se nazývá kapka, která občas ráno odtéká z genitálu?

Dobrý den,
Občas se mi ráno stává, že mi vyteče z genitálu hustá kapka, která páchne trochu i po sladku. Něco jsem o tom slyšel a prý je to normální u mladých mužů. Já bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, co je to za tekutinu. Děkuji za odpověď ;).

Odpovědi
Gonfaloniér

Preejakulát?

Hufnágl

Je to kapka touhy nebo rozkoše, která vznikne při a po noční erekci, a nejen při noční. A Gonfaloniér to píše odborným termínem.

Emefej

Kapavka?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

Nechápu proč je to v kategorii Věda / Fyzika. To je totálně mimo !

Emefej

Jedná se o pohyb kapalin, to je hydrodynamika a ta do fyziky patří!