mistia

Jak s co nejmenší námahou vyfouknout vejce ze skořápky?Máte nějakou jednoduchou vychytávku?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já prostě udělám na jednom konci maličkou dírku a na druhém trochu větší cca 3–5mm a do té menší dírky fouknu a vejce pěkně vyprázdním. Nezdá se mi to nijak namáhavé .

Další odpovědi
dědapetr

Dej to někomu ať ti ty vajíčka vyfoukne a je to bez námahy.Jinak to samý jak hanulka11.

Lenjička

Pomáhá, když jehlou nebo špejlí trochu propícháte a promícháte obsah vajíčka. Ty blánky se poruší a neucpává se dírka, kterou vyfukuju. Když je obsahu kolem půlky, pomáhá tím zatřepat 😉

pokazdejinak

mimo promíchání pomáhá taky foukat na té širší straně, aby obsah skořápky vytékal špičkou (a ano, trochu větší dírka to taky ulehčí)

elektrikář

U nás jsme po vyvrtání dírek obsah propíchli pletací jehlicí.