GangstaHelper

Jak rychlý je přenos

Jak rychlý je přenos do 8GB paměti Nokie N95 8GB?

  1. přes Mass Storage
  2. přes PC suite

Někdo prosím změřte, třeba programem Total Commander (bude potřeba soubor aspoň 20MB , prosím nepoužívat počítadlo Visty v průzkumníku – na prd).

A rychlost přenosu přes PC suite – stopnout, za jak dlouho se přenese soubor, a uvézt čas i velikost souboru.

Děkuji, uvažuji o ní.
Doplňuji:
Paměť 8GB integrovaná – žádná karta.

A ještě bych se chtěl zeptat, jestli se telefon nezpomaluje, když je paměť zaplněná (připadá mi to absurdní, ale kdesi jsem něco takového četl – nemluvilo se o RAM)

Odpovědi
fortin

Rychlost by měla být označena na paměťové kartě.

Zdroj: http://www.you­tube.com/v/iH­QDi7M-z_0&hl=cs_CZ&­fs=1&rel=0&co­lor1=0x3a3a3a&co­lor2=0x999999&bor­der=1