Georgo2010

Jak rychleji zobrazit objemný PDF dokument s vektorovou grafikou, aby se nezasekávalo vykreslování?

Poradí někdo, jak mám efektivně zkomprimovat velikost PDF dokumentu, pro eliminování popisovaného problému?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

otazka zni, kolik je tam textu a kolik grafiky – a pokud je tam hodne textu a pdf se zobrazuje pomalu, pak by si to chtelo pohrat s nastavenim pri exportu do pdf – pravdepodobne mas totiz i vsechen text, tudiz kazde pismeno, zobrazeno vektorove…

jde o to, jaky software pouzivas, ono vytvareni dokumentu pdf neni tak jednoduchou zalezitosti jak by se zdalo a vyzaduje to nejake znalosti…

Další odpovědi
led

Pokiaľ ide o rýchle zobrazenie použite alternatívny pdf prehliadač
napríklad:PDF-XChange Viewer
je nepomerne rýchlejší
http://www.tracker-software.com/pro­duct/download­s/
Nitro PDF Reader
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/nitro-pdf-reader/?utm_sou­rce=zive&utm_me­dium=button&ut­m_campaign=sta­hujzive

tvorba:
Dokument vyrábam vo worde a potom vytlačím v virtuálnej pdf tlačiarni.
To znamená, že už pri spracovávaní sa snažím šetriť s bitmi (pamäťou) obrázky v rozlíšení max. 256farieb (viac pdf ani nespraví) a podobne