Avatar uživatele
anonym

jak rychleji rust ? sme malí.

jak rychleji rust moji kamaradi jsou vetši jejim stejne jako me a jsem nejmenši proč proč?smejousemi ze sem malí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

nedělala bych si s toho nic však ty dorosteš.výška se také může odvijet od toho jak máš vysoké rodiče pokud nejsou velcí tak ty taky moc veliký nebudeš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Tak se na ně vykašli. Určitě vyrosteš. Nevím kolik ti je, ale určitě není rozhodující, kdo je jak velký. I malý člověk může být velkým duchem. Hlavně buď sám sebou a s těma pitomcema se nebav a posměšky ignoruj. Já vím, že to je těžký. Mě se zase smáli, protože jsem byla silná. Ale časem se všechno vyřeší. Mám návrh. Zkus se začít hodně učit. Uvidíš, že tě potom hodně lidí ocení, protože jsi chytrý, a bude jim naprosto jedno kolik měříš centimentrů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mikiva

Nevím,kolik je Ti let,ale zkus se zeptat svého lékaře.Třeba je ještě šance,když Tě pošle k odbornému lékaři,myslím že na endokrinologi­i.A další možnost je se s tím smířit,vždyť i mezi herci se najdou muži menšího vzrůstu,ale velcí svý uměním.Zkus být vyjímečným třeba tím,že něco víc viš než ostatní a ne jenom tím,že budeš stejně vysoký,jak ostatní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Co je malé to je pěkné,říká se.Nic si z toho nedělej i Napoleon prý byl malý a kam to dotáhl.Navíc člověk roste do 19let,takže můžeš vyrůst ještě hodně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví