TechLili

Jak rychleji roznášet letáky?

Našla jsem si první brigádu a to roznášení letáků. Zdá se mi ale, že je rozdávám hodně pomalu. Trasa jako taková trvá 1h (nebo 4 km) a s roznášením samozřejmně ještě déle. Jak efektivněji roznášet letáčky? Má někdo zkušenost?

Odpovědi
Drap

Pokud je to v městské zástavbě, tak to moc nejde zrychlit. Pokud e zástavba nějaká vilová, popřípadě venkovská, můžeš použít kolečkové brusle, pokud umíš jezdit.

Arne1

Studiem místních poměrů.
V našem domě je zvykem, že letáky roznašeč položí před vchod pod kámen. A pak někdo z domu je přesune do krabice u schránek, která je k tomu určená. Kdo chce, tak si v té krabici nahrabe leták co ho zajímá. Obdobně jsem to viděl zařízené i jinde.
Občas se ale najde neznalý roznašeč, který to lidem rve do schránek (mimo jiné je tím nasírá, protože se tam pak nevejde jiný obsah).

Můžeš si porovnat, který způsob je pro tebe rychlejší.

Rybejsma

On-line.

nyjono

Zjistíš to časem. nevíme, jestli roznášíš po panelácích na sídlišti nebo po vesnicích.
Postupně zjistíš, jak to jde rychleji.

nyjono

No, s těmi letáky pod kámen opatrně. Nejde to všude. Když na ně naprší, nebude to žádná sláva.

TechLili

@Arne Aha, tak jsem dělala začátečnickou chybu, strkám to lidem do schránek.. :D v panelácích to ani jinak nejde, ale to s tím vkládáním pod kámen je super nápad. Děkuji

Arne1

No my nejsme panelák, jen 4 patrová bytovka. Ale ve Znojmě v paneláku to mají zařízené podobně, za vchodovýma dveřma je stoleček kde ty letáky leží.

TechLili

@Rybejsma Jak jako on-line? To si může dělat zaměstnavatel lehce sám, mě za to nikdo nebude platit…

aliendrone

TechLili>>> Nejspíš myslí obout kolečkové brusle „on line“, víš? ;) :D :D