Jak rychle ztrácí spacák ze syntetických materiálů svoje vlastnosti?

Máte někdo zkušenost s tím jak hodně a rychle ztratí spacák se syntetickou náplní svoje vlastnosti tepelně izolovat? Mám na mysli dražší materiály např. Polarguard 3D.

Odpovědi
ReHu

Myslím, že by toto měl zodpovědět prodejce, ten by měl mít správné informace od výrobce.
Ale pokud mohu soudit, myslím, že pár let by vlastnosti vydržet měly. Záleží ale také na tom, jak často se bude spacák používat, v jakých podmínkách a jak se o něj také budete starat.Myslím tím čištění apod.