Rokio

Jak rychle většinou chodíte po chodníku?

O mně kolega Pavel dnes řekl, že chodím sedmímílovými kroky, čímž myslel, že chodím rychle. K tomu jsem měl na sobě těžké turistické boty, které jsou naštěstí pohodlné, příjemně hřejí a dobře drží nohu.

Jak rychle se pohybujete po chodníku vy, když nejste unavení, ani nepřekypujete nadbytkem energie?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jak mi klouby, momentální fyzička a tíha nákupu dovolí. Ovšem po lese si musím dovolit víc.

Další odpovědi
led

Někdy se plazím jako šnek, krok sotva mine krok a někdy můj přítel vichr nestíhá s dechem a zaostává daleko za mými zády.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.