Miroslavst

Jak rychle umíte běhat, dosáhli jste nějakého rekordu?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/220948-chodec-utikal-desitky-metru-pred-jedoucim-kamionem-ridic-ho-nevidel.html

Nejlepší odpověď
Jahoda

Rekord je to snad jen u mě a to, že jsem na základce uběhla 50m za 8, 44sek. Z holek jsem byla na 2. místě. Kluci byli mnohem rychlejší. :)

Jinak zajímavý článek.

Další odpovědi
dagry

Tak v tělocviku jsem žádný závratný rekord v běhu netrhla, ALE věřím tomu, že kdyby mě, nedejbože, honil třeba nosorožec ???, tak bych se 100 % k nějakému rekordu vybičovala.

fofbal

Dosáhl jsem rekordu školy ve sprintu na 20m v tělocvičně když mi bylo 17 let. Dovedu ještě dnes dobře běhat krátký sprint protože porazím i své svěřence 9–10 leté minižáky ve fotbale a je mi za dva roky 70

skarabeus

Ano můj rekord je 9.73