Leissy

jak rychle rostou svaly?

Dejme tomu, že cvičím 5× týdně, hodinu na vysoké tepové frekvenci s přiměřenou zátěží (ne s vlastní vahou) jen jednu oblast svalů. Jak rychle v tomto případě svaly rostou? Je možno pozorovat den po aktivitě jisté zvětší? (Ne okem, měřením).
Např. před cvičením 95 cm obvod, po 24 hodinách znovu měření 97 cm.
je tato změna reálná?

Nejlepší odpověď
autacek

Ne, není ta změna reálná a hlavně není trvalá (i kdybys bezprostředně po cvičení naměřil jiné hodnoty). Vizuální změny mohou být vidět pro tebe po měsíci, pro cizí tak po půl roce.

Další odpovědi
Smackdown

Potřebuješ Kreatin monohydrát a Arginin www.fitness.cz,,,,3mě­síce a poznáš veliký rozdíl.