Fuchtle

Jak rychle prodat nemovitost?

Kamarád se dostal do problémů a potřeboval by rychle peníze, takže se rozhodl prodat dům. Peníze potřebuje již během příštího týdne a nic nemůže sehnat.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nasadit nízkou cenu.

Nebo si vzít hypotéku a tu pomalu splácet a tím nepřijde o dům.

Na trhu je spousta podvodných společností tzv. realitních kanceláří, které se na tom budou chtít přiživit, nabídnou i nějaké peníze na ruku, hlavně jim nic nesrozumitelného nepodepisovat.
Doplňuji:
LubosHa to nebude něco pod cenu, to bude hooooně pod cenu, dají mu tak 20 až 30% a to ještě kdoví jestli.
Žádné podobné firmy nezkoušejte, obraťte se na banku, třeba na českou spořitelnu, ta má i vlastní realitku, která vám pomůže nemovitost prodat, oproti zástavě vám mohou poskytnout i peníze, vše je o dohodě.

Další odpovědi
Hlada

Prodej se do týdne nedá stačit i kdyby měl kupce, protože vklad do KN trvá déle. Pokud někdo nabízí peníze ihned, nepochybně dá jen zlomek tržní ceny a stejně půjde o jinou formu než prodej. Lepší by bylo vyřídit si půjčku s ručením touto nemovitostí a pak dům prodat za normální cenu.

Zbynas

Zkusit nějakou velmi dobrou realitku a jestli to potřebuje takhle nutně, pak bude muset hodně slevit z ceny.

LubosHa

Pokud opravdu potřebuje peníze hodně rychle, tak ať zkusí http://www.snad­nyvykup.cz/ , pochopitelně to bude o něco pod normální tržní cenou, ale vypadá to, že by to mohlo být rychlý řešení.

escibe

Nabízet za co nejnižší cenu to je cestka k úspěchu (prodeji) nemovitosti. Ty doby jsou pryč kdy nemovitosti šli na dračku.

cukrar

kolik potřebuje nutně peněz? Za kolik to chce prodat, já to koupím, pokud je to rozumné..