konemy

Jak rychle po porodu „splaskne“ břicho?

Odpovědi
sesednizkola

http://m.odpo­vedi.cz/otazky/kdy-splaskne-rodicce-bricho-po-porodu

marci1

Záleží na tom, jak se budeme snažit. Posilování břišních svalů můžeme započít lehkým cvičením po 4 dnech od porodu. Těžší cviky po skončení šestinedělí. 🙂

ReHu

Pomůže také mazání pokožky krémy, aby byla pružná.
Známá si také chválila po porodu používání nafukovacích návleků na sekvenční lymfatickou masáž. Komory musí zasazovat břicho.

Jinak jak píše marci1.

pucipuci

Jak které ženě, některé okamžitě a některá i měsíc po porodu vypadá jako v šestém měsíci. Nejrozumnější jsou po porodu stahovací kalhotky k tomu určené. Ne každá je schopná začít cvičit břišní svaly, hlavně na to není čas.