beer

Jak rychle ověřit pravdivost tvrzení našich politiků? Bezostyšně nám přímo z obrazovky lžou a lžou..

Víme to všichni. My starší si cosi pamatujeme, ale co ti mladší a co se složitějšími otázkami?
Studenti z Brna spustili nový web, kde alespoň některé TV debaty podrobí analýze a tvrzení jednotlivých účastníků ohodnotí Pravda/LEŽ:
http://demagog.cz/
Nebo je někde něco podobného?

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý den. Politici permanentně lžou, proto je jim třeba permanentně nevěřit. Mladá generace žije ještě v iluzích, ve kterých jsme ji, bohužel, my sami vychovali. Ta má právo k nějakému poznání teprve dojít.
Jinak je jasné, že platí a platit bude:
1)bude hůř
2)politici nebudou mít nikdy dost
3)politici nepřestanou lhát, protože to by museli mít v sobě pozůstatek cti
4)pro každý případný „omyl“ politika je tady ještě poslanecká imunita
5)zákon a právo platí na obyčejný lid, ale pro lidi, kteří mají dostatečný majetek, aby si spravedlnost mohli koupit pro sebe

Další odpovědi
www

Ptáš se jak rychle zjistit v čem nám lžou (snad jsem narozdíl od Očko správně pochopil) a kde to zjistit. Tedy odpověď:
Jsem ten starší, takže to vím z vlastní zkušenosti ☹. Tvůj odkaz je jediný, který teď už znám i já 😉. Nic podobného bohužel neexistuje. Lidé si alespoň takto mohou udělat svůj názor!

venkovan

Nelžou.
Jen si upravují informace dle svých potřeb.
A tp přeci není lhaní. Alespoň si to tsak vysvětlují.