Avatar uživatele
beer

Jak rychle ověřit pravdivost tvrzení našich politiků? Bezostyšně nám přímo z obrazovky lžou a lžou..

Víme to všichni. My starší si cosi pamatujeme, ale co ti mladší a co se složitějšími otázkami?
Studenti z Brna spustili nový web, kde alespoň některé TV debaty podrobí analýze a tvrzení jednotlivých účastníků ohodnotí Pravda/LEŽ:
http://demagog.cz/
Nebo je někde něco podobného?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? www, anonym, Petra09, anonym před 4421 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Dobrý den. Politici permanentně lžou, proto je jim třeba permanentně nevěřit. Mladá generace žije ještě v iluzích, ve kterých jsme ji, bohužel, my sami vychovali. Ta má právo k nějakému poznání teprve dojít.
Jinak je jasné, že platí a platit bude:
1)bude hůř
2)politici nebudou mít nikdy dost
3)politici nepřestanou lhát, protože to by museli mít v sobě pozůstatek cti
4)pro každý případný „omyl“ politika je tady ještě poslanecká imunita
5)zákon a právo platí na obyčejný lid, ale pro lidi, kteří mají dostatečný majetek, aby si spravedlnost mohli koupit pro sebe

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ptáš se jak rychle zjistit v čem nám lžou (snad jsem narozdíl od Očko správně pochopil) a kde to zjistit. Tedy odpověď:
Jsem ten starší, takže to vím z vlastní zkušenosti ☹. Tvůj odkaz je jediný, který teď už znám i já 😉. Nic podobného bohužel neexistuje. Lidé si alespoň takto mohou udělat svůj názor!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Nelžou.
Jen si upravují informace dle svých potřeb.
A tp přeci není lhaní. Alespoň si to tsak vysvětlují.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek