postcd

Jak rychle je třeba vypít pivo z pet lahve, aby se nezkazilo?

tedy do kolika hodin/dnů pokud je otevřelé v chladničce

Odpovědi
Kepler

Ono se to několik dnů se zašroubovaným uzávěrem v lednici nezkazí. Ale já ty dvoulitrovky nekupuju, protože z toho hned uteče CO2 a pak je z toho jenom hořká voda bez řízu. Nejlíp vypít hned a celé.

Drap

Dnes už neni pivo živé jako kdysi. V lednici ti vydrží 2–3 dny.

anonym

myslím, že se nezkazí ani za 14 dní. pít se však nedá ani druhý den po otevření. podobné je to s mlékem v krabici. otevřené, tím myslím opravdu otevřené, vydrží v lednici v pohodě 14 dní, nezkazí se

lota

To se nám fakt nikdy nestalo, aby bylo v ledničce tak dlouho, že se zkazí.:-)

anonym

Záleží na tom v jaké teplotě je pivo skladováno, pokud by byla teplota 1 stupeň Celsia tak by pivo vydrželo celý měsíc.