Jak rychle během 2 hodin vystřízlivět? Nejsem tolik K.O.

Otázka zní jasně

Odpovědi
Drap

Záleží na tom kolik jsi vypil. Za dvě hodiny z krve alkohol neodbouráš.

Kepler

Metabolismus lze poněkud urychlit zvýšenou fyzickou aktivitou, jinudy Pendolíno nejede a zázračný prostředek neexistuje.

Kelt

Nech si udělat celkovou transfúzi krve. Tak budeš mít krev bez alkoholu. Haha,
ale matematicky cesta z Ado B trvá stejně jako cesta z B do A. Pokud to urychlíš, tak platí něco za něco. Když budu 10 hodin chlastat, nemohu být za 2 hodiny OK. Nebo si pořiď umělou ledvinu.

marci1

Za 2 hodiny by ti z krve „zmizelo“ tak cca jedno 10°pivo. Něco málinko pomůže pohyb a pití většího množství vody. Rozhodně se na to nespoléhej. Pokud jsi vypil více než jednu desítku, tak za volant rozhodně nesedej. ☹
http://www.al­koholik.cz/za­vislost/odbou­ravani_alkoho­lu/odbouravani_al­koholu_z_krve_pi­vo_vino_desti­lat.html

Mc Merkurion

… fyzikální a chemický zákony neojebeš >>> ať se budeš snažit sebevíc, ty se budeš možná cejtit OK, ale krev bude stále KO …

Lamalam

Za 2 hodiny to nestihneš, trochu tomu pomůže, když se vyzvracíš, zvýšíš příjem tekutin a minerálů a budeš se hýbat.