dotazovatel

Jak rychle a snadno vymalovat byt/dům?

Chtěl bych se zeptat, jak rychle a snadno vymalovat byt/dům? Rád bych něco na způsob stříkání stěn, štětku ani váleček už do ruky nechci. Jde o vymalování řadovky, která má 4 patra, každé patro o 160 m2. Takže bych velice rád snadnou, rychlou a bezpracnou variantu :) ( napadla mne varianta mr. Beana – plechovka barvy uprostřed místnosti a v ní silvestrovská petarda, ale s tou žena nesouhlasí, nevím ani proč :) ) Díky za rady.
Doplňuji:
PS: na rady typu volejte profrsionála říkám: Děkuji ale neeee. Už mám dost profesionálů českého typu, instalatér, elektrikář, zedník, topenář… Zatím jedna katastrofa a jeden lump za druhým. Zeptejte se někoho kdo stavěl či rekonstruoval (možná jsem měl já a známí jen smůlu) ale opravdu si raději vymaluji sám.

Nejlepší odpověď
anonym

Napiš na dveře,že jedeš na dovolenou a až se vrátíš,budeš mít byt vybílený!

Další odpovědi
čárlí

je to jednoduché. Z vašeho pohledu snadno, rychle a bezpracně vám vymaluje profesionál. A pokud snad bude vadit, že to něco stojí, tak se vraťte do socialismu, tam je možné i bezplatně.

mosoj

Pozvat si malíře nebo
http://www.top­shop.cz/minisi­tes_template/me­dical_templete/in­dex.asp?tn=me­dical&pid=78196
ale to není bezpracné.
Pak ještě existuje značková varianta podobného
přístoje (wagner) za celé 4000 Kč. Takže ten malíř by to asi vyřešil.

tom004

Jediný způsob,který mne napadá,je vložit do každé místnosti plechovku s barvou,do ní vložit výbušninu,a na dálku odpálit.Rychlé,bez­pracné,jenom možná potom bude třeba postavit nový dům. 🙂