BEAES

Jak rozumíte tomuto pořekadlu?

Čím hůře, tím lépe.

Nejlepší odpověď
Elk

Prakticky to funguje takto. U nás v práci je něco, co funguje , ale zadrhává se to a práce s takto poloporouchanou věcí je obtížná. V tom případě je třeba ji skutečně rozbít, nebo porouchat natolik, aby byla vyměněna. To znamená – chci to opavit, tak to totálně zruším. A je to!

Další odpovědi
ten který je

Já bych to chápal např.v politice kdy např.političtí oponenti se radují z potíží stran které řídí chod státu.